piedāvājumi pārmaiņam

Aktuālais

piedāvājums

Man patīk radīt dziedinošu vidi pārmaiņām. Tomēr ne vienmēr ir viegli šai vidē nokļūt. Reizums, lai pieņemtu lēmumu par pašu pirmo soli šai ceļā, ir nepieciešams kāds īpašs uzaicinājums. Priecāšos, ja mans aktuālais piedāvājums par tādu taps tieši Tev!
VIDEO  VEIKALS
IZVĒLIES. KLIKO. SAMAKSĀ. SKATIES.​

Divu stundu nodarbības par dažādām tēmām no eneagrammas skatu punkta. Pieejamas skatīšanai tiešsaistē. Iespējams iegādāties gan pilnu nodarbību ieraksta skatīšanu, gan atsevišķas nodarbību daļas. Tāpat iespējams skatīt daļu no nodarbībām bez maksas. 

 
Vienas pilnas nodarbības skatīšanās maksa 20, 29 eur. Atsevišķu nodarbības daļu skatīšana no 2.29 līdz 5.29 eur
https://www.enneagramcoaching.lv/video-veikals/

Walking coaching
koučings klātienes vai attālinātas pastaigas laikā

Ja Tavu šī gada mērķu sarakstā ir vairāk laika svaigā gaisā, noteikts soļu skaits viedajā aprocē, fiziskās aktivitātes ikdienā, tad koučings klātienes vai attālinātas pastaigas laikā ir īstais piedāvājums! Walking coaching var notikt gan klātienē, ieturot saprātīgu distanci, gan arī telefoniski, ejot katram savu ceļu katram savā pasaules galā.

Rezultāts?

Nāc un pārbaudi! Pirmās sesijas cena Tavā ziņā!

Visādi citādi izdevīgs ir 3 sesiju piedāvājums- cena 105 eur (sesiju intervāls 2-4 nedēļas)

Piesakies rakstot: intasanta@intasanta.lv vai

zvanot: tel. 29121884

WalkingCoaching_tiny.png
Trīspaka
3 koučinga sesiju komplekts par 105 eur
klātienē vai skype
Noderīgs gadījumos, kad  ir skaidrība- koučings ir tas, kas man vajadzīgs! Pilnīgi noteikti noderīga ir arī viena koučinga sesija, bet vairāku sesiju komplekts nodrošinās Tavu pārmaiņu sasniegšanas atbalstu ilgākā termiņā. Pieredze rāda, ka šāds komplekts lieliski strādā, ja sesijas notiek ne biežāk kā reizi mēnesī.

Piesakies rakstot: intasanta@intasanta.lv vai

zvanot: tel. 29121884

 

Trispaka_Coaching.jpg