piedāvājumi pārmaiņam

Veiksmes

 

stāsti

KLIENTU ATSAUKSMES
Kā zināt, cik veiksmīga ir bijusi sadarbība ar klientu? Biznesā mērāmie rezultāti ir skaidri redzami, bet cik objektīvi ir izmērāma pārliecība, laimīgums, miers, līdzsvars un jauns skats uz savu līdzšinējo un nākotnes dzīvi? Katram tas ir kaut kas savs. Savs personīgais veiksmes stāsts, kam maz sakara ar ārpasaules vērtējumu.  Jauna pārliecība, laimīgums, miers, līdzsvars un skats uz dzīvi.
Ilze Poriķe
Izklausās jau ļoti banāli, bet koučings pie manis „atnāca īstajā brīdī”, ja pieņemam, ka dzīvē kāds no brīžiem varētu būt „īstāks” par citiem. Šis brīdis ir tik „īsts” tādēļ, ka cilvēks atrodas krustcelēs it visās sev svarīgās dzīves jomās. 
Vairāk Ilzes stāstā
Florens Jansons
Pats esmu sertificēts koučs un labi zinu, cik nozīmīgs ir koučings, personības izaugsmē un svarīgu mērķu sasniegšanā. Īpaši spēcīgi to izjutu, kad izlēmu krīzes laikā Latvijā ieviest un attīstīt jaunu inovatīvu produktu – floutingu.
Vairāk Florena stāstā
Agate Roga
Koučings - līdz šim šaubījos par tā efektivitāti, šodien mans viedoklis mainīgās 100% pēc sarunas ar kouču Intu Santu. Secinājums - koučings ar profesionālu kouču tiešām strādā! Rekomendēju ikvienam! Paldies IDEJU MĀJA par iespēju piedalīties 2. starptautiskajā zibakcijā „Koučings Pasaulei”!
Liepājas Raiņa 6.vidusskola
Skola saņēma 3. godalgoto vietu  ICF Latvia rīkotajā Prism Award konkursā. Prestižā balva piešķirta par skolas veiksmīgi realizēto projektu “Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolas vadības komandas koučings” personīgās izaugsmes veicinātājas/ kouča Intas Santas vadībā.
Vairāk manā blogā "Es mainos"
Indra Gora
Tas, ka zinu un ko daru savam mērķim, tajā pat laikā neatkāpjoties no savas
vērtību skalas, ir koučinga nopelns, jo pirms gada sev nedz biju   nodefinējusi, kā tad īsti sasniegt iecerēto, nedz arī, kas tad tā dzīve man ir un kā to vēlos nodzīvot.
Vairāk Indras stāstā