piedāvājumi pārmaiņam

Zināšanas

pārmaiņām

Eneagramma

Eneagramma (grieķu val. deviņas zīmes) ir mācība par  deviņām dažādām iekšējām motivācijām, kuras vada mūsu dzīvi. Tā ne tikai  palīdz saprast mūsu un apkārtējo cilvēciskās uzvedības likumsakarības un strupceļus, bet arī parāda pārmaiņu iespējas, piedāvājot katram cilvēkam atklāt savu individuālo attīstības ceļu. Kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas trenere (ICTA) un piedāvāju gan dažu stundu, gan vairāku dienu eneagrammas mācības personiskās un profesionālās dzīves kvalitātes uzlabošanai latviešu valodā. Es pastāvīgi turpinu papildināt eneagrammas zinības. Vairāk par eneagrammu un tās profesionālu pielietojumu skatīt manā mājas lapā www.enneagramcoaching.lv un Facebook lapā Eneagramma Latvijā

Eneatipa noteikšanas intervija
Saruna individuāli (vai ar partneri) klātienē vai skype
60-90 (120) minutes
Saruna ar mērķi noskaidrot iespējamo eneatipu. Intervijas struktūra ir viedota tā, ka tās nobeigumā klientiem tiek dota iespēja pašiem pieņemt fināla lēmumu par savu eneatipu. Klienti saņem iespējamo eneatipu aprakstus un izaugsmes rekomendācijas.  Klātienes intervija notiek ar eneagrammas kāršu palīdzību. 
Iepazīsimies: eneagramma
Seminārs ar pasūtītāja vajadzībām pielāgotu saturu
2-5h 
 
Interaktīvs seminārs, kurš ļauj iepazīt pašus eneagrammas pamatus un to, kā šis zināšanas ir iespējams pielietot ikdienā.  Tā ir audiāli un vizuāli baudāma šīs tipoloģijas prezentācija, kas trāpīgi raksturo katra eneatipa raksturīgākas iezīmes, mudinot auditoriju atklāt cilvēku dažādības vērtību.
Eneagramma un mīlestība
9 vebināru cikls
1,5 -2h katrs
Vebināru cikls tiem, kuri jau ir pazīstami ar eneagrammu un zin savu eneatipu. Kādas ir mīlestības izpausmes, kas tiek sagaidīts un kādas īpatnības ir katram no eneatipiem. Kam jāpievērš uzmanību, no kā ieteicams izvairīties un kādas darbības ir vērts pastiprināt. Tāpat pieskaramies eneatipu mijiedarbībai- kas sagaidāms eneatipu attiecību kombinācijās. 
Eneagrammas studijas
Semināru cikls koorporatīvā vai atvērtā formātā
16-64h
 
Interaktīvu semināru cikls, kurš ļauj iepazīt sevi un apkārtējos caur eneagrammas prizmu. Ietver teorijas apguvi, pašanalīzes  metodes, pāru un grupu darbu ar mērķi kļūt par sevis labāko versiju. Rada neatgriezeniskas pārmaiņas sevis un apkārtējās pasaules uztverē :).