sestd., 25. nov.

|

Liepāja

Studē eneagrammu Liepājā!

Laiks sev par sevi. Četras nedēļas nogales dienas Liepājā, ceļā uz sevis labāko versiju!

Reģistrācija šim pasākumam ir beigusies!
Uzzini par nākamo!
Studē eneagrammu Liepājā!

Laiks un vieta

2017. g. 25. nov. 10:00 – 2017. g. 10. dec. 19:00

Liepāja

Par pasākumu

Esmu Inta Santa, profesionāla izaugsmes veicinātāja jeb koučs. Laiku pa laikam esmu aizdomājusies, kas vada manas vai manu klientu izvēles. Jā, es esmu dzirdējusi, sakām, ka tās ir kaislības! Tomēr, ko tas nozīmē? Tā īsti nekad man tas nav bijis skaidrs. Esmu apzināti centusies sevi vadīt, tomēr arī pēc koučinga prasmju apgūšanas manā dzīvē ir bijušas situācijas, kuras gribētos izdzēst. Neesmu bijusi tāda, kā gribētos. Jeb tieši pretēji- apkārtējie nez kāpēc ir reaģējuši man nesaprotamā veidā. Un tad mani atkal ir pārņēmusi sajūta, ka ir nepieciešams kaut ko mainīt. Vidi, apkārtējos, jeb pat varbūt sevi? Lai saprastu, kas notiek un, galvenais, ko darīt? Meklējot atbildi uz šo jautājumu, saskāros ar eneagrammu. Un beidzot! Beidzot atviegloti nopūtos!

Es uzzināju, ka ar šo sajūtu cilvēki jau sastapušies pašos civilizācijas pirmsākumos un mēģinājuši rast šai problēmai risinājumu. Saprast sevi un saprast apkārtējos. Dzīvot mierā un saskaņā ar sevi un apkārtni. Un kas meklē, tas atrod. Domāju, ka arī Tev kas tāds ir pazīstams.

Un tieši tāpēc man ir Tev piedāvājums, iepazīt šīs sajūtas iemeslu un atrast veidu tās pārvarēšanai. Tieši šeit un tagad, pieņemt lēmumu pārvarēt sevi un kļūt par sevis VISLABĀKO versiju. Es piedāvāju: iepazīt kaislību, kas vada Tavu dzīvi, atklāt savu patieso būtību, ievilkt dziļu elpu un pārņemt savas dzīves vadību!

Es aicinu Tevi uz eneagrammas studijām nedēļas nogalēs Liepājā! Pavadīsim kopā četras sevis un apkārtējo iepazīšanai veltītas dienas 25.-26. novembrī un 9.-10.decembrī (ik dienu no plkst.10.00-19.00)!

Kas ir eneagramma?

Enneagramma ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Eneagramma nav pretrunā nedz ar klasisko, nedz moderno psiholoģiju. Savā veidā eneagramma iekļauj un paskaidro to, kas pierādīts dažādās psiholoģijas teorijās. Tāpat eneagrammu kā vērtīgu personiskās attīstības līdzekli atzīst vairākas pasaules reliģijas un jo īpaši- kristietība. Iespējams, tieši tāpēc eneagrammu mēdz uzskatīt par jaudīgāko personiskās izaugsmes līdzekli, kas ļauj pārvaldīt ne tikai savu dzīvi, bet arī izprast pasaulē notiekošos procesus. Iepazīstot eneagrammu, top skaidrs, kā tieši ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

"...Viena no metodēm, kas patiešām palīdz izprast un dziedināt sevi un attiecības ir eneagramma...

....Ja jums ir attiecību problēmas un jūs vēl nezināt, kas ir eneagramma, iepazīstieties ar to! "

/J.Rubenis "Viņš un viņa"/

Par mani

Esmu Inta Santa, pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība mani ir interesējusi jau kopš 1996.gada, kad uzsāku psiholoģijas studijas. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- ACC (ICF). Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to studēju, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Kopumā esmu pavadījusi vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri sekoju jaunākajai literatūrai un iepazīstu šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA).

Manuprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. Savukārt koučings ir lielisks rīks mērķu īstenošanā. Tieši tāpēc esmu izvēlējusies apvienot abas šīs pieejas, lai radītu iespēju saviem klientiem uzlabot gan savas personiskās, gan profesionālās dzīves kvalitāti.

Laipni aicinu iepazīt eneagrammas pasauli kopā ar mani!

Dalības maksa

Price

Quantity

Total

 • Līdz 13.novembrim

  €140

  Piesaki un iemaksā daļu dalības maksas (20eur) līdz 13.novembrim (ieskaitot). Lūgums ņemt vērā, ka iemaksātā dalības maksa tiek atgriezta tikai tad, ja pasākums nenotiek.

  €140

  0

  €0

 • Dalības maksa

  €160

  Lūgums ņemt vērā, ka iemaksātā dalības maksa tiek atgriezta tikai tad, ja pasākums nenotiek.

  €160

  0

  €0

Total

€0

Dalies ar šo pasākumu