piedāvājumi pārmaiņam

Koučings

 pārmaiņām 

Manuprāt koučings- tas ir process, kura laikā klients apjauš, kas ir viņa stikla kalns, kura ir tā nogāze, laiks un aprīkojums. kas varētu būt vispiemērotākie virsotnes sasniegšanai. Kāda ir tā Saulcerīte, kuru gribētos tur satikt…un kā šo tikšanos kopīgi nosvinēt! Bez svinībām- nu nekādi!
Lielākā daļā manu klientu mani ir atraduši, vēloties  attīstīt savas  profesionālās vai personīgās kompetences, uzsākot jaunu dzīves posmu, jeb, citiem vārdiem sakot, vēloties pārmaiņas. Koučings tam ir lieliski piemērots. Ar koučingu nodarbojos kopš 2009.gada. Esmu nokārtojusi  starptautiski atzītu PCC līmeņa akreditāciju. 
PCC_WEB.png
Individuālais koučings
30-90 minūšu saruna
klātienē vai skype
Noderīgs gadījumos, kad ir vēlme noskaidrot savas dzīves mērķus, to prioritātes, izprast veidu, kā tos realizēt efektīvi un ar baudu visā šai procesā. Jebkurā gadījumā tā ir skaidra deklarācija:  mani ir gatavība uzņemties atbildību par savu dzīvi un rīkoties.
Komandas koučings
90-120 minūšu komandas darbs
klātienē vai skype
Piemērota metode komandas dalībnieku savstarpējās sadarbības uzlabošanai mērķa īstenošanas procesā. Noder gan jaunām, gan pieredzējušām komandām dažādās to attīstības  stadijās. Jebkurā no gadījumiem tas sniedz iespēju dalībniekiem apzināti attīstīties gan individuāli, gan kopīgi. Nepieciešama saruna (koučinga sesija) ar komandas vadītāju pirms sadarbības uzsākšanas.
Trīspaka
3 koučinga sesiju komplekts
klātienē vai skype
Noderīga gadījumos, kad  ir skaidrība- koučings ir tas, kas man vajadzīgs! Pilnīgi noteikti noderīga ir arī viena koučinga sesija, bet vairāku sesiju komplekts nodrošinās Tavu pārmaiņu sasniegšanas atbalstu ilgākā termiņā. Pieredze rāda, ka šāds komplekts lieliski strādā, ja sesijas notiek ne biežāk kā reizi mēnesī.
Koučinga pamatprasmju apmācības
90-120 minūtes
semināra vai vebināra formātā
  • Pārmaiņām nepieciešamo prasmju pieradināšanai noderīgs 5 nodarbību cikls "Es mainos" pieejams gan semināra, gan vebināra formātā.
  • Jauniešu auditorijai praktiska nodarbība "Mana karjera-mana izvēle".
  • Vecākiem un pedagogiem: 
    • "Koučinga pamatprincipu izmantošana atbalstot bērnus un jauniešus" 
    • "Atvērto jautājumu spēks izaugsmes veicināšanā"