piedāvājumi pārmaiņam

Meditācijas

 pārmaiņām 

Iespējams pats baudpilnākais pārmaiņu veids

Meditācijas ir kļuvušas par manas dzīves ierastu sastāvdaļu. Es nemitīgi iepazīstu jaunas meditatīvas tehnikas, ar kurām dāsni dalos. Redzu to kā patīkamu veidu sevis iepazīšanai un pārmaiņu uzsākšanai! Iespējams, ka tieši pēc kādas no meditācijām dalībnieka dzīvē sāksies tam vēlamās pārmaiņas! Aicinu ikvienu to izbaudīt! Piedāvaju izbaudīt gan Ošo prakses, gan budistu, gan K.G.Junga prakses, gan vienkāršu gulēšanu Koši zvanu un zvangas skaņās, gan izbaudīt dziedāšanas mediatīvo spēku- līdzīgi kā to dara Tezē klostera mūki, tikai mums daudz saprotamākā versijā. Vadu meditācijas kopš 2012.gada, organiski tās integrēju koučinga un apmācību procesos. Aktuālos meditāciju notikumus var atrast Facebook lapā Meditācijas ar Intu Santu.

Meditācija grupā
60-90 minūšu nodarbība
pēc pieprasījuma
Meditācijas nodarbības pēc pieprasījuma nelielās grupās nodarbības ilgums 1-1.5h. Ko mēs tur darām? Elpojam dažādos veidos, reizēm klusējam, reizēm runājam, reizēm zummmējam, kustamies dažādos veidos. sēžam vai guļam. Ir reizes, kad zīmējam un mācamies saprast, ko tad ir izdevies meditācijas laikā iegūt. Bet vienmēr meditāciju virsuzdevums ir mācīties būt par novērotāju: sevis, savas dzīves un savu dzīves notikumu novērotāju:)
Gulēšana Koši zvanu skaņās
 
60-90 minūšu nodarbība
pēc pieprasījuma
Dziļi atslābinoša meditācija, guļus stāvoklī, skanot Koši zvaniem (Koshi chimes) sniedz pilnīgas atpūtas sajūtu. Stundas gulēšana šajā meditācijā ir pielīdzināma vairāku stundu dziļam miegam. Īpaši piemērota darba dienas beigās.
Trīs meditācijas pārmaiņām
60-90 minūšu nodarbību cikls
pēc pieprasījuma
Vizuāli virzītu meditāciju cikls, balstīts K.G. Junga pieejā. Šo meditāciju laikā iespējams iepazīt savu dzīves misiju, resursus tās īstenošanai un konkrētos tuvākā laika mērķus, savas misijas īstenošanas ceļā. 
Meditācija mērķa precizēšanai
30-60 minūšu individuāla nodarbība
klātienē vai skype
Savdabīga koučinga sesija mērķa precizēšanai. Noderīga gadījumos, kad nepieciešams iegūt pārliecību vai skaidrību par jau nodefinētā mērķa atbilstību šī brīža aktuālajām vajadzībām. Kad loģiskais prāts jau ir noguris no dažādo versiju cilāšanas, talkā var nākt neapzinātie resursi.