piedāvājumi pārmaiņam

Es 

mainos

Es esmu patstāvīgā pārmaiņu procesā. Tiecoties uz jebkuru no saviem dzīves mērķiem, esmu mainījusies. Un turpinu to darīt. Ticu, ka ikvienam ir iespējams mainīties un kļūt par sevis labāko versiju. Zinu, ka tas ne vienmēr ir viegli. Tāpēc piedāvāju savu atbalstu. Piedāvāju piedzīvot pārmaiņas. 

Protams. Pārmaiņas. Tās mēs gribam visi. Tikai paši...labprātāk paliktu tādu paši, kā esam...un tur, kur esam. Un tad notiek dabīgā atlase - tie, kuri nemainās, paliek turpat un ar to pašu, ko vienmēr.

 
Uzrunāju Tevi, to, kam šāds stāvoklis nav pa prātam. Man Tev ir 4 piedāvājumi pārmaiņām:

Koučings - izaugsmi veicinoša partnerība.  Tas palīdz noskaidrot mērķi, tā sasniegšanas iespējas un efektīvākos veidus, kā arī palīdz integrēt jaunās prasmes un sasniegumus ikdienas dzīvē.

Transformācijas spēle- tā ir spēle par Tavu dzīvi un Tava nodoma īstenošanu. Tā ir iespēja iegūt skaidru attīstību traucējošo ieradumu atspoguļojumu un iespēju tos transformēt. 

Eneagramma- zinības par cilvēciskās kaislības viediem Par to, kā aiz tām saskatīt personības būtību. Un, kas pats galvenais- uzņemties atbildību par savas dzīves vadību.  Tā ir iespēja iepazīt sevi un kļūt par sevis labāko versiju.

Meditācijas - tā ir iespēja vienlaicīgi gan atpūsties, gan spēcīgi paplašināt savu apziņu. Iespējams, tas ir baudpilnākais veids, kā veicināt savas personības izaugsmi.

Es mainos pati un sniedzu atbalstu tiem, kuri ir izvēlējušies doties pa savu personīgo pārmaiņu ceļu. Uz tikšanos!