piedāvājumi pārmaiņam

mani

piedāvājumi

Daļai manu pakalpojumu ir fiksēta cena, bet, kopš paviesojos ekokopienā Findhornā, nolēmu daļai no pakalpojumiem mainīt apmaksas nosacījumus. Tagad es piedāvāju robežas un klienta atbildība ir izvēlēties pašam savu izaugsmes veicināšanas cenu. Tā patiesībā ir viena no klienta izaugsmi veicinošām aktivitātēm- apzināties, cik vērta ir personīgā izaugsme attiecībā pret  konkrētā brīža iespējām.

Meditācija ar piegādi Mārupes novadā

Dziļi atslābinoša meditācijas nodarbība jums ērtā vietā un laikā. Nepieciešama vien netraucēta vide: noderīgi ir krēsli, bet ideāli ir paklājiņi. Nodarbības ilgums 30 minūtes +10 minūtes uzsākšanai un pabeigšanai. Kā būtu, ja kādu dienu pusdienu vietā jūs izbaudītu meditācijas garšu? 

Nodarbības var notikt darba dienās no 9.30 līdz 16.00 Mārupē, Jaunmārupē un Tīrainē.

50 eur (iepazīšanās nodarbība par puscenu)

Team wine building

Vīndarīšanas pamatu teorētiska un praktiska apguve Aizputes vīna darītavā komandas saliedēšanas pasākumā ar taustāmu vērtību. Norādīta cena 8-10 cilvēku komandai, 3-4h pasākumam ar aptuveni 20 pudelēm pašu darināta vīna pēc 6-9 mēnešiem kā taustāmu rezultātu. Varam pielāgoties gan dalībnieku, gan vīna pudeļu skaita, gan norises vietas ziņā. Jautājiet!

450 eur

Eneagramma personību komandai

Četru dienu interaktīvs apmācību kurss, kur eneagrammas teorijas daļa mijas ar filmām, mūziku, diskusijām, praktisku darbošanos individuāli, pāros un grupās. Piedāvājums ietver arī eneagrammas interviju vai koučinga sesiju katram komandas dalībniekam.

1500 eur

Eneagramma pārim. Intervija vai koučings

Eneagramma pāra attiecību pilnveidošanā. Pirmais šādas sadarbības solis ir sava un partnera eneatipa noteikšana eneagrammas intervijā. Sesija var notikt klātienē vai skype jebkurā pasaules malā.

60 eur

Individuāla koučinga sesija eneatipa precizēšanai vai darbam tieši eneagrammas formātā. Var notikt gan klātienē, gan skype. Klātienes sesijas gadījumā iespējams izmantot eneagrammas kārtis.

35- 50 eur

Trīs koučinga sesijas par komplekta cenu. Pieejama gan klātienē, gan skype.

105 eur

Transformācijas spēle vienam spēlētajam. Dziļi, koncentrēti, konfidenciāli. Iespējama gan klātienē, gan skype, ja Tev pašam ir spēles komplekts.

65-150 eur

Ja esat domubiedru grupa Aizputē vai Mārupē, kas vēlas iepazīt dažādas meditāciju tehnikas, esmu gatava doties pie jums! Nodarbības ilgums 40-90 minūtes. Meditējam klusējot, dziedot, guļot, kustoties, elpojot, zīmējot, Koši zvanu, zvangas vai kokles skaņās.

Ja esi viens pats, bet gribi izbaudīt šo procesu Aizputē, tad jautā personiski par atvērtām meditāciju grupām un nodarbību laikiem)

Nodarbība domubiedru grupai 35-50 eur

Individuāla koučinga sesija par klientam šobrīd aktuālu jautājumu pārmaiņām. Iespējama klātienē vai skype.

40-80 eur

Koučings komandas dalībnieku savstarpējās sadarbības uzlabošanai mērķa īstenošanas procesā. Nepieciešama saruna (koučinga sesija) ar komandas vadītāju pirms sadarbības uzsākšanas.

200 eur

1 / 1

Please reload