piedāvājumi pārmaiņam

Spēle

pārmaiņām

Transformācijas spēle
Transformācijas spēle ir Skotijas ekokopienā radīta galda spēle par dzīvi, kuru var spēlet gan vienatnē, gan ar partneri, gan grupā līdz pat 6 dalībniekiem, kā arī dažāda veida invidiuālās un lielāku. Es nodrošinu pilnīgu konfidencialitāti un radoši provokatīvā veidā atbalstu spēles dalībniekus, lai tie atklātu savas spēcīgās puses, izprastu savu mērķu īstenošanas ceļā esošos šķēršļus, iedrošinu jauniem atklājumiem un lēmumiem par to, kā transformēt savu dzīvi uz labo pusi. Īpaši rekomendējama šī pieredze ir vadītājiem, jo tā attīsta vienu no mūsdienās būtiskākajām kompetencēm- emocionālo inteliģenci. Kopš 2013.g. esmu šīs spēles akreditēta fasilitatore, 2015.gadā papildināju prasmes Solo spēles vadīšanā. Vairāk par šo www.transformationgame.lv un Facebook lapā Transformācijas spēle ar Intu Santu
Solo Transformācijas spēle
1 spēlētājs
3 h klātienē vai skype video
Gadījumos, kad ir vēlme dziļāk un intīmāk strādāt ar personīgo spēles nodomu, koncentrējoties tikai uz sevi, rekomendējama tieši šī spēles versija. Ieguvumi: sapratne par traucējošajiem uzvedības modeļiem, negaidīts skatījums senās problēmās, apzinātas personīgās spēcīgās puses un paaugstināta pašcieņa. iespēja pārvērst domas un plānus konkrētās rīcībās.
Pāru Transformācijas spēle
2 spēlētaji
6  spēles stundas
Spēle precīzi atspoguļo partneru dzīvi, iedrošina atbalstīt partneri, pavairo izpratni vienam par otra rīcības motivāciju, padziļina intimitāti un bagātina attiecības. Tā ļauj saskatīt to, kas partneriem būtu jāmaina savās ierastajās reakcijās un rīcībās, lai bagātinātu savu kopdzīvi un sasniegtu tajā izcilus mērķus. Tā ir iespēja saskatīt, atzīt un iemīlēt partneri no jauna.
Grupas Transformācijas spēle
2-6 spēlētāji
6-18 spēles stundas
Spēle ir spēcīgs interaktīvs rīks, ar kura palīdzību iespējams veidot stimulējošu, atbalstošu un informatīvu grupas darbu. Spēles laikā tiek iedrošinātas un atbalstītas tādas pieejas kā atvērtība, sadarbība un dalīšanās. Tā precīzi atspoguļo ikviena tās dalībnieka dzīvi, piedāvā skaidru atgriezenisko saiti un precīzu izpratni, kas tieši var katram dalībniekam palīdzēt.
Koučinga sesija ar spēles elementiem
30-90 minūtes
klātienē vai skype video
Radoši provoaktīva koučinga sesija, izmantojot tikai Eņģeļu (Mentoru) kārtīs, vai tradicionālo kāršu komplektu- Šķēršļu kārtis potenciālo ierobežojumu noskaidrošanai, Apgaismības kārtis iespēju apzināšanai un Eņģeļu (Mentoru) kārtis savu resursu paplašināšanai.